MSR mládeže 2019
V čase
od 23.4. do 30.4.2019 sa konali v Liptovskom Mikuláši (Tatralandia)
MSR mládeže v šachu. ŠK Sabinov mal v súťaži svojich zástupcov, ktorí
ho veľmi úspešne reprezentovali.
Lucia
Magdová vybojovala 1. miesto (D8) a postup na Majstrovstvá
sveta v Číne, Adelka Čabáková (4. miesto, D8) a
Dávid Eliáš (8. miesto, CH12) vybojovali postup na Majstrovstvá Európy!!!
Veľká gratulácia!!!
LIGOVÉ SÚŤAŽE 2018-19
ŠK Sabinov obsadil v konečnej tabuľke 6.
miesto.
ŠK Sabinov B obsadil v konečnej tabuľke 9.
miesto.
ŠK Sabinov Klenoty Topas
obsadili konečné 10. miesto.
ŠK Sabinov C obsadil v konečnej tabuľke 8.
miesto.
Š. Michaľany obsadili v konečnej tabuľke 10.
miesto.
ŠK Sabinov Stars obsadil
v konečnej tabuľke 11. miesto.
SÚŤAŽE MLÁDEŽE 2018-19
04.05.2019 – Žiacka liga Košice –Dnes finále Košickej
žiackej ligy 2018/19 Filip Magda 3. miesto v celkovom poradí, Adelka Čabáková 1. a Lucka Magdová 2. v
D8, Lívia Cukerová 2. v D11 a Matej Čabák 2. v Ch11. V rámci dnešného turnaja skončili Dávid
Eliáš 3. miesto celkovo, Lucka Magdová 1. a Adelka Čabáková 2. v D8, Lívia Cukerová
2. v D11, Filip Magda 2. v Ch11. výsledky
28.04.2019 – 17.ročník šachového memoriálu Jozefa Čecha v Lipanoch – 2. Miesto
Michal Verbovský
14.04.2019 – Reinter GPX (Humenné) – D11 –
1.miesto Lívia Cukerová; výsledky
13.04.2019 – Liga mládeže Spiša (Poprad) – D8 – 2.miesto Adela Čabáková (celkovo v D8 1.miesto); výsledky
30.03.2019 – Žiacka liga Košice – C11 – 1.miesto Filip Magda; D11 –
2.miesto Lívia Cukerova; D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdova;
výsledky
26.03.2019 – MSR 4-členných družstiev ZŠ (Humenné) – 5. miesto ZŠ 17.
novembra Sabinov; výsledky
23.03.2019 – Liga mládeže Spiša GPX (Bijacovce) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková; výsledky
16.03.2019 – Šarišská liga mládeže GPX – D11 – 2.miesto Lívia Cukerova; C11 – 2.miesto Filip Magda; výsledky
16.03.2019 – Reinter GPX (Humenné) – D8 –
1.miesto Adela Čabáková; výsledky
09.03.2019 – Šarišská liga OPEN – U20 – 1.miesto Eliáš Dávid (tretí
celkovo); výsledky
09.03.2019 – Šarišská liga mládeže (Sabinov) – D8 – 2.miesto Čabáková Adela, 3.miesto Magdová
Lucia; D11 – 1.miesto Cukerova Lívia; C11 – 1.miesto
Magda Filip (celkový víťaz turnaja zo ziskom 6,5b); výsledky
16.02.2019 – Liga mládeže Spiša (Kežmarok) – D8 – 1.miesto Adela Čabákova; výsledky
09.02.2019 – GPX Valentínsky turnaj Humenné –
D8 – 1.miesto Adela Čabáková
02.02.2019 – Šarišská liga (Bardejov) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová;
D11 – 1.miesto Lívia Cukerova; C11 – 2.miesto Filip
Magda; výsledky
19.01.2019 – Košická liga GPX (4.kolo) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová;
C11 – 1.miesto Matej Čabák, 2.miesto Filip Magda; výsledky
05.01.2019 – Spišská liga mládeže (Smižany) – D8 – 2.miesto Adela Čabáková; C11 – 1.miesto Filip Magda, 3.miesto Matej Čabák; výsledky
26.11.2018 – Školské majstrovstvá Prešovského kraja v zrýchlenom
šachu (študenti) – 1.miesto Michal Verbovský; výsledky
10.11.2018 – Košická liga GPX (2.kolo) - D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová;
D11 – 2.miesto Lívia Cukerová; CH11 – 3.miesto Filip
Magda; výsledky
13.10.2018 – Liga mládeže Spiša (Lendak) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková, CH11 – 1.miesto Filip Magda; výsledky
20.10.2018 – Košická liga GPX (1.kolo) - D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová;
D11 – 3.miesto Lívia Cukerová; výsledky
TORYSA OPEN 2018
TORYSA OPEN 2017
TORYSA OPEN 2016
foto, foto J. Sobota, výsledky
TORYSA OPEN 2015
TORYSA OPEN 2014
TORYSA OPEN 2013
Cezhraničná liga 2014
Výsledky finálového turnaja.
Dátum |
Čas |
Miesto |
Zápas |
Výsledok |
|
|
Por. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
B |
4.5.2014 |
10:00 |
Bardejov |
Sabinov – Dlhá Lúka |
3:1 |
V |
|
1. |
Krosno I |
6 |
4 |
2 |
0 |
14 |
12:00 |
K. Gorlice
– Sabinov |
1,5:2,5 |
V |
|
2. |
Sabinov |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
||
14:00 |
Sabinov – Krosno
I |
2:2 |
R |
|
3. |
Dlhá Lúka |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
||
|
4. |
Kornuty Gorlice |
6 |
0 |
2 |
4 |
2 |
||||||
|
|
|
|
Cezhraničná liga – základná časť
Dátum |
Čas |
Miesto |
Zápas |
Výsledok |
|
|
Por. |
Družstvo |
Z |
V |
R |
P |
B |
18.1.2014 |
9:00 |
Bardejov |
D. Lúka – Sabinov |
3:1 |
P |
|
1. |
Krosno I |
11 |
10 |
1 |
0 |
31 |
11:00 |
Sabinov – Bardejov |
1,5:2,5 |
P |
|
2. |
Dlhá Lúka |
11 |
9 |
0 |
2 |
27 |
||
25.1.2014 |
9:00 |
Sabinov |
Sabinov – Humenné II |
3:1 |
V |
|
3. |
Sabinov |
11 |
8 |
0 |
3 |
24 |
11:00 |
Humenné I – Sabinov |
1,5:2,5 |
V |
|
4. |
Kornuty Gorlice |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
||
13:00 |
Kežmarok – Sabinov |
1,5:2,5 |
V |
|
5. |
Humenné I |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
||
15.2.2014 |
10:00 |
Krosno |
Krosno II – Sabinov |
1:3 |
V |
|
6. |
Bardejov |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
12:00 |
Sabinov – Brzozów
|
2,5:1,5 |
V |
|
7. |
Brzozów |
11 |
5 |
0 |
6 |
15 |
||
14:00 |
Krosno I – Sabinov |
2,5:1,5 |
P |
|
8. |
Kežmarok |
11 |
4 |
1 |
6 |
13 |
||
8.3.2014 |
10:00 |
Kežmarok |
Sabinov – Parafia |
3,5:0,5 |
V |
|
9. |
Humenné II |
11 |
3 |
1 |
7 |
10 |
12:00 |
Biecz - Sabinov |
0:4K |
V |
|
10. |
Parafia Gorlice |
11 |
2 |
3 |
6 |
9 |
||
14:00 |
Sabinov - Kornuty |
2,5:1,5 |
V |
|
11. |
KrosnoII |
11 |
0 |
2 |
9 |
2 |
||
4.5.2014 |
Finále v Bardejove – prvé 4
družstva |
|
12. |
Biecz |
11 |
1 |
2 |
8 |
0 |
||||
|
|
|
Biecz odstúpil z turnaja |