ŠK SABINOV

Vážení členovia a sympatizanti Šachového klubu Sabinov!

 

Je tu znovu obdobie, keď máte možnosť pomôcť našej organizácii získať finančné prostriedky pre naše budúce fungovanie. Oslovte aj svojich známych a zamestnávateľov aby prispeli na rozvoj šachu v Sabinove formou poukázania 2% zo zaplatenej dane z príjmu.

 

postup krokov ako mam poukazat 2%

tlaciva na poukazanie 2%

 

Naše údaje k vyplneniu  formulárov (aby ste ich nemuseli hľadať v zoznamoch):

Názov: Šachový klub Sabinov

Adresa: 17. novembra 57, 083 01 Sabinov

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 37874985

 

 

Oznam pre členov ŠK Sabinov

Do konca marca je potrebné uhradiť členský príspevok na rok 2019. Bez jeho uhradenia sa nemôžete zúčastňovať súťaží organizovaných SŠZ (turnajov a líg).

Členovia vo veku od 21 do 59 rokov platia 20€ ostatní 11€.

Poplatok uhraďte na účet č. SK05 0900 0000 0000 9628 6284.

 

Šarišská liga + Žiacká liga Sabinov

9.3.2019 ŠK Sabinov organizoval 3. kolo Šarišskej ligy. Zúčastnilo sa ho celkovo 64 hráčov – 50 v GPX a 14 v OPEN-e.

GPX - výsledky

Open - výsledky 

 

LIGOVÉ SÚŤAŽE 2018-19

1.liga východ

ŠK Sabinov obsadil v konečnej tabuľke 6. miesto

2.liga D

06.04.2019 – 10:00 – ŠK Sabinov B – Spišská N. V.

07.04.2019 – 09:00 – ŠK Sabinov B – Poprad

3.liga D2

24.03.2019 – 09:00 – Klenoty Topas SB – Slávia PO C

31.03.2019 – 09:00 – Humenné juniori – Klenoty Topas SB

4.liga D22

21.03.2019 – 17:00 – ŠK Sabinov Stars – Drienov B

22.03.2019 – 16:30 – ŠK Sabinov C – Lipany

22.03.2019 – 16:30 – Š. Michaľany – Tatran PO C

 

SÚŤAŽE MLÁDEŽE 2018-19

09.03.2019 – Šarišská liga OPEN – U20 – 1.miesto Eliáš Dávid (tretí celkovo); výsledky

09.03.2019 – Šarišská liga mládeže (Sabinov) – D8 – 2.miesto Čabáková Adela, 3.miesto Magdová Lucia; D11 – 1.miesto Cukerova Lívia; C11 – 1.miesto Magda Filip (celkový víťaz turnaja zo ziskom 6,5b); výsledky

16.02.2019 – Liga mládeže Spiša (Kežmarok) – D8 – 1.miesto Adela Čabákova; výsledky

09.02.2019 – GPX Valentínsky turnaj Humenné – D8 – 1.miesto Adela Čabáková

02.02.2019 – Šarišská liga (Bardejov) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová; D11 – 1.miesto Lívia Cukerova; C11 – 2.miesto Filip Magda; výsledky

19.01.2019 – Košická liga GPX (4.kolo) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová; C11 – 1.miesto Matej Čabák, 2.miesto Filip Magda; výsledky

05.01.2019 – Spišská liga mládeže (Smižany) – D8 – 2.miesto Adela Čabáková; C11 – 1.miesto Filip Magda, 3.miesto Matej Čabák; výsledky

26.11.2018 – Školské majstrovstvá Prešovského kraja v zrýchlenom šachu (študenti) – 1.miesto Michal Verbovský; výsledky

10.11.2018 – Košická liga GPX (2.kolo) - D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová; D11 – 2.miesto Lívia Cukerová; CH11 – 3.miesto Filip Magda; výsledky 

13.10.2018 – Liga mládeže Spiša (Lendak) – D8 – 1.miesto Adela Čabáková, CH11 – 1.miesto Filip Magda; výsledky 

20.10.2018 – Košická liga GPX (1.kolo) - D8 – 1.miesto Adela Čabáková, 2.miesto Lucia Magdová; D11 – 3.miesto Lívia Cukerová; výsledky

 

TORYSA OPEN 2018

výsledky; foto

 

TORYSA OPEN 2017

Výsledky; foto

 

TORYSA OPEN 2016

foto, foto J. Sobota, výsledky 

 

TORYSA OPEN 2015

výsledky, foto

                                                                                                                                      

TORYSA OPEN 2014

Výsledky, Foto

 

TORYSA OPEN 2013

Výsledky, foto 1, foto 2

 

 

Cezhraničná liga 2014

Výsledky finálového turnaja.

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

4.5.2014

10:00

Bardejov

Sabinov – Dlhá Lúka

3:1

V

 

1.

Krosno I

6

4

2

0

14

12:00

K. Gorlice – Sabinov

1,5:2,5

V

 

2.

Sabinov

6

3

1

2

10

14:00

Sabinov – Krosno I

2:2

R

 

3.

Dlhá Lúka

6

2

1

3

7

FOTO z Cezhraničnej ligy

 

4.

Kornuty Gorlice

6

0

2

4

2

 

 

 

 

 

Cezhraničná liga – základná časť

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

18.1.2014

9:00

Bardejov

D. Lúka – Sabinov

3:1

P

 

1.

Krosno I

11

10

1

0

31

11:00

Sabinov – Bardejov

1,5:2,5

P

 

2.

Dlhá Lúka

11

9

0

2

27

25.1.2014

9:00

Sabinov

Sabinov – Humenné II

3:1

V

 

3.

Sabinov

11

8

0

3

24

11:00

Humenné I – Sabinov

1,5:2,5

V

 

4.

Kornuty Gorlice

11

6

2

3

20

13:00

Kežmarok – Sabinov

1,5:2,5

V

 

5.

Humenné I

11

5

2

4

17

15.2.2014

10:00

Krosno

Krosno II – Sabinov

1:3

V

 

6.

Bardejov

11

5

2

4

17

12:00

Sabinov – Brzozów

2,5:1,5

V

 

7.

Brzozów

11

5

0

6

15

14:00

Krosno I – Sabinov

2,5:1,5

P

 

8.

Kežmarok

11

4

1

6

13

8.3.2014

10:00

Kežmarok

Sabinov – Parafia

3,5:0,5

V

 

9.

Humenné II

11

3

1

7

10

12:00

Biecz - Sabinov

0:4K

V

 

10.

Parafia Gorlice

11

2

3

6

9

14:00

Sabinov - Kornuty

2,5:1,5

V

 

11.

KrosnoII

11

0

2

9

2

4.5.2014

Finále v Bardejove – prvé 4 družstva

 

12.

Biecz

11

1

2

8

0

 

 

 

Biecz odstúpil z turnaja

 

 

 

logo ŠK Sabinov
posledná aktualizácia:
19. March 2019.
Tréningy každý piatok od 14:30 - 17:00 mládež, 17:00 - 20:00 dospelí CVČ Sabinov.   -->